Kontakt

Bołtowicz

LOKALIZACJA

Salon:
Jana Rosoła 55
02-786 Warszawa
Tel.: +48 22 649 26 06
e-mail:
Boltowicz@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 10:00-19:00
sobota: 10:00-15:00

Serwis:
Jana Rosoła 55
02-786 Warszawa
Tel.: +48 22 649 30 50
e-mail:
Serwis.Boltowicz@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:30-19:00
sobota: 9:00-14:00

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Bołtowicz Sp. J. wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Bołtowicz Sp. J. na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
Bołtowicz Sp. J. z siedzibą przy ul. J. Rosoła 55, 02-786 Warszawa

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.
Img 1198

Marek Bylinka

Kierownik Działu Sprzedaży

telefon
735 992 310

e-mail
m.bylinka@boltowicz.pl

Rafa  kosi ski

Rafał Kosiński

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 462

e-mail
r.kosinski@boltowicz.pl

Micha  marczewski

Michał Marczewski

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
600960653

e-mail
m.marczewski@boltowicz.pl

Micha  kami ski

Michał Kamiński

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
600 960 652

e-mail
m.kaminski@boltowicz.pl

Mati nawrot

Mateusz Nawrot

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 062

e-mail
m.nawrot@boltowicz.pl

Mateusz lysik

Mateusz Łysik

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 562

e-mail
m.lysik@boltowicz.pl

Karol kochaniec jpg

Karol Kochaniec

Kierownik Serwisu

telefon
735 952 571

e-mail
k.kochaniec@boltowicz.pl

Dorota kamin ska jpg

Dorota Kamińska

Doradca ds. obsługi Klienta Serwisowego

telefon
22 649 30 03

e-mail
d.kaminska@boltowicz.pl

Pawe  wojciechowski jpg

Paweł Wojciechowski

Doradca ds. obsługi Klienta Serwisowego

telefon
22 649 30 03

e-mail
p.wojciechowski@boltowicz.pl

Adam frydrych jpg

Adam Frydrych

Doradca ds. obsługi Klienta Serwisowego

telefon
22 649 30 03

e-mail
a.frydrych@boltowicz.pl

Kateryna ryzhykova jpg

Kateryna Ryzhykova

Doradca ds. obsługi Klienta Serwisowego

telefon
22 649 30 03

e-mail
k.ryzhykova@boltowicz.pl

Jan krzywicki jpg

Jan Krzywicki

Doradca ds. obsługi Klienta Serwisowego

telefon
22 649 30 03

e-mail
j.krzywicki@boltowicz.pl

Piotr marsza  jpg

Piotr Marszał

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
22 649 30 03; 22 649 30 50

e-mail
p.marszal@boltowicz.pl

Katarzyna osik jpg

Katarzyna Osik

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

telefon
22 649 30 03; 22 649 30 50

e-mail
k.osik@boltowicz.pl

Gosia puchalska

Małgorzata Puchalska

Finansowanie i Ubezpieczenia

telefon
600 960 656

e-mail
m.puchalska@boltowicz.pl

Marek cichan ski jpg

Marek Cichański

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

telefon
22 649 80 90

e-mail
m.cichanski@boltowicz.pl

Grzegorz bogdan jpg

Grzegorz Bogdan

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

telefon
22 649 80 90

e-mail
g.bogdan@boltowicz.pl

Tomasz sadownik jpg

Tomasz Sadownik

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

telefon
22 649 80 90

e-mail
t.sadownik@boltowicz.pl

Krzysztof perkowski jpg

Krzysztof Perkowski

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 362

e-mail
k.perkowski@boltowicz.pl

Bez tytu u

Mazda Bołtowicz

Dane osobowe

telefon
+48226493003

e-mail
dane.osobowe@boltowicz.pl

Pan5 kadr

Wiesław Dziupiński

Specjalista ds. kontroli pojazdów

telefon
22 649 30 50

e-mail
skp@boltowicz.pl


Mapa dojazdu do salonu