Kontakt

Bołtowicz

LOKALIZACJA

Salon:
Jana Rosoła 55
02-786 Warszawa
Tel.: +48 22 649 26 06
e-mail:
Boltowicz@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 10:00-18:00
sobota: 10:00-15:00

Serwis:
Jana Rosoła 55
02-786 Warszawa
Tel.: +48 22 649 30 50
e-mail:
Serwis.Boltowicz@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 7:30-19:00
sobota: 9:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Autoryzowany Dealer Mazda z siedzibą przy Jana Rosoła 55, 02-786 Warszawa. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Katarzyna marciniak

Katarzyna Burda

Kierownik Działu Sprzedaży

telefon
604 963 263

e-mail
k.burda@boltowicz.pl

Rafa  kosi ski

Rafał Kosiński

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 462

e-mail
r.kosinski@boltowicz.pl

Micha  marczewski

Michał Marczewski

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
600960653

e-mail
m.marczewski@boltowicz.pl

Micha  kami ski

Michał Kamiński

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
600 960 652

e-mail
m.kaminski@boltowicz.pl

Mati nawrot

Mateusz Nawrot

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 062

e-mail
m.nawrot@boltowicz.pl

Mateusz lysik

Mateusz Łysik

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 562

e-mail
m.lysik@boltowicz.pl

Pan6 kadr

Karol Kochaniec

Zastępca Kierownika serwisu

telefon
22 649 30 03

e-mail
k.kochaniec@boltowicz.pl

Pan3 kadr

Marek Pacyna

Doradca serwisowy

telefon
22 649 30 03; 22 649 30 50

e-mail
m.pacyna@boltowicz.pl

Kateryna Ryzhykova

Doradca ds. serwisu

telefon
22 649 30 03

e-mail
k.ryzhykova@boltowicz.pl

Jan Krzywicki

Doradca ds. serwisu

telefon
22 649 30 03

e-mail
j.krzywicki@boltowicz.pl

Marcin Bołtowicz

Doradca serwisowy

telefon
22 649 30 03; 22 649 30 50

e-mail
marcin@boltowicz.pl

Katarzyna Osik

Specjalista ds. Szkód Komunikacyjnych

telefon
22 649 30 03; 22 649 30 50

e-mail
k.osik@boltowicz.pl

Krzysztof Perkowski

Specjalista ds. sprzedaży

telefon
604 962 362

e-mail
k.perkowski@boltowicz.pl

Tomasz Sadownik

Logistyk

telefon
22 649 80 90

e-mail
t.sadownik@boltowicz.pl

Pan5 kadr

Wiesław Dziupiński

Specjalista ds. kontroli pojazdów

telefon
22 649 30 50

e-mail
skp@boltowicz.pl

Gosia puchalska

Małgorzata Puchalska

Finansowanie i Ubezpieczenia

telefon
600 960 656

e-mail
m.puchalska@boltowicz.pl


Mapa dojazdu do salonu